izmir psikolog

izmir uzman Psikolog Destek Hizmetleri

Günümüzün yoğun çalışma temposu ve stresli hayat şartları insanların bazı psikolojik sorunlar yaşamasına yol açabilmektedir. İzmir psikolog hizmetleri ile sizlere yaşadığınız bu zor ve çalkantılı dönemde uzman klinik psikolog yardımı sağlamaktayız. Unutulmamalıdır ki küçük psikolojik sorunlar bile gerekli destek ve yardım alınmadığında daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.

Birçok farklı psikolojik sorun ve rahatsızlıktan yardım alabilmek için internet sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bir çok kişi terapist yardımını yanlış anlamakta ve farklı düşünmektedir. Oysa günümüzde en sağlıklı görünen kişilerin bile hem iş hem de aile hayatının daha düzenli bir hale sokabilmek adına izmir psikolog destek ve yardım almaktadır.

izmir ‘ de uzman psikolog olarak depresyon, öfke problemi, sınav kaygısı, gelecek kaygısı, Aile terapisi, Hipnoz,sigarayı bırakmak gibi onlarca farklı alanda sizlere psikoterapi destek ve yönlendirme hizmetlerini sunmaktayım.Hizmetlerim, uzman psikolog ilke ve kurallar çerçevesinde sizlere sunulmakta olup tamamen gizlilik çerçevesinde verilmektedir.

İzmir psikolog
Başak Dalda Kİleci

www.izmirterapistim.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sınava Hazırlık Sınava Hazırlık