Trabzonspor’da neler oluyor?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'a gitti

Trabzonspor’da sular bir türlü durulmuyor. Bu sezon ilklerin takımı olan bordo mavililerde son F.Bahçe mağlu-biyeti bardağı taşırmaya yetti. Hiçbir derbiyi kazanamayan, Eskişehir, Karabük, Elazığ ve Fenerbahçe’ye 3 farkla boyun eğen bordo-mavililerde Başkan Sadri Şener ve yönetimine büyük tepki vardı. Üst üste gelen F.Bahçe golleri sonrası tribünlerde başlayan taraftarın istifa sesleri, dün yerel basının manşetlerine de taşınırken taraftar grupları Aralık ayında yapılacak olağan genel kurul öncesinde Trabzonspor’un olağanüstü genel kurul yapması gerektiği görüşünde birleşti.

KONGRE SESLERİ

Fenerbahçe maçından sonra yerel basında Şenol Güneş’in gidip Tolunay Kafkas’ın gelmesinin işleri değiştirmediğine, değişim sırasının yönetime geldiğine vurgu yaptı. Güven bunalımının ortadan kalkması için Trabzonspor’un Mayıs ayında genel kurul yapması görüşünün hakim olduğu Trabzon’da tek çarenin olağanüstü genel kurul olduğuna dikkat çekildi.

TRABZON NEREYE KOŞUYOR?

Yerel basın da eleştiri oklarını Başkan Sadri Şener ve yönetimine çevirdi. Günebakış Gazetesi, ‘Takımınla gurur duyabilirsin Sadri Başkan. Kadro zafiyetinin tek başına Şenol Güneş’ten değil, yönetimden de kaynaklandığı ortaya çıktı’ ifadesiyle Şener’i ve futbolcuları eleştirdi. Karadeniz Gazetesi, ‘Eserinizle gurur duyun’ başlığındaki haberde, ‘Takım elden gidiyor, taraftar kahrediyor, yönetim o koltukta nasıl oturuyor?’ sorularına cevap aradı. Karadeniz Gazetesi de spor sayfasında, ‘Ateş ile barut buluştu, Bomba gibi patladık yanıyoruz’ manşetiyle takımı eleştirdi. Taka Gazetesi, ‘Taraftar istifa bekliyor. Facia. İki yıldır şampiyonluğu verilmeyen, penaltısı çalınmayan Trabzonspor’un artık attığı goller de verilmemeye başlandı’ derken Türksesi Gazetesi, ‘Trabzon nereye koşuyor? Ateş barut Bamba’ başlıklarını attı.

Trabzon tarihinin en kötü sezonu!

22 haftada 27 puan toplayarak küme düşme hattının yakınında bulunan Trabzonspor, tarihinin en kötü sezonunu yaşıyor. İlk yarıda 6 galibiyet, 6 beraberlik ve 5 mağlubiyet ile 24 puan toplayan bordo-mavililer, 5 maçta elde ettiği 3 puanla ikinci yarının da en kötüsü oldu.

Yönetim sonucu hakeme bağladı

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, F.Bahçe maçında da canlarını hakemlerin yaktığını söyledi. 3 Temmuz’dan bu yana mağdur olan taraf olduklarını iddia eden Yener, ‘Tercihler hep F.Bahçe lehineydi. 0-0 iken golümüz verilmedi, yediğimiz gol ofsayttı’ sözleriyle faturayı hakeme kesti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sınava Hazırlık Sınava Hazırlık
error: Emek Hırsızlığı Yapma!
Seo
seo firmalari
backlink paketleri Sınava Hazırlık