Çocuk Ürolojisi , Çocuk Cerrahisi , yenidoğan sünneti


Her yeni doğmuş cocuklar için en iyi çocuk ürolojisi doktoru olarak bilinen. prof dr Aydın Yağmurlu hocamız sayesinde bir cok hastalığa çözüm bularak cocuk sağlığını daha iyi bir şekilde kontrol etmesini sağlamaktadir. Neredeyse bir cok cocuğun hastalıklardan doğacak sağlık sorunları olmaktadir. Çocuk sağlığı günümüzde ve her yerde en hızlı bir şekilde hastalığa yakalanan gruplarındandır. Cocuk oldukları için sağlıklı beslenemeyip ve hava şartları ile doğan hastalıklar ile mücade edilmektedir.

Bizler ise çocuk cerrahisi bölümünde kullanılan tıbbi cihazlar , girişimler , aletleri ve cerrahi malzemeleri tamamen cocuklar için kurulmuştur o yüzden sağlıklı bir çocuk cerrahisi ile yapilan bütün operasyonlar sağlıklı bir titiz bir şekilde yapılmaktadir.
yeni doğmuş cocuklar içinde yenidoğan sünneti operasyonları yapilmaktadir. Sizlerde çocuk ürolojisi hakkında ve sayamadıgımız bir cok konular hakkında bilgiler almak istiyorsanız eğerki sitemizi ziyaret ederek daha detaylı bılgılere sahip ola bilirsiniz

http://www.aydinyagmurlu.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sınava Hazırlık Sınava Hazırlık
Sınava Hazırlık