Evden kaçış, korku evi, korku evi ankara

Korku Evi Ankara


Korku dolu anlara tanıklık etmek isteyen kişiler için tasarlanmış Korku evleri ile zamanınız korku soluklu geçmeye başlayacak. Korku Evi Ankara bölgesinde ki korku severler için kurulmuştur. Korku seviyelerinden, akılı dolu şifrelerine kadar a’dan z’ye hemen her şeyi korku evinde bulabilmeniz mümkündür. Evden kaçış oyununda, önünüze gelecek korku dolu yaratıklardan kaçmaya başlayın.

Yakalanmamak için şifreleri bularak yolunuza devam edin. Evin içerisinde ki tüyler ürpertici tasarımınlar sizleri adeta gerçekmiş edasına sürüklemeye yetiyor.  Gelenlerin son derece memnun kalmış oldukları korku evinden sizlerde fazlası ile memnun olacaksınız. Fiyat bilgisinden, saat randevusuna kadar hemen her şeyi web sitesine yönelerek ayarlamanız mümkündür.

Korku evi fiyatlarının tam olarak ne kadar olduğunu bilmiyorsanız iletişim numaralarından yetkili kişilerle hızlı şekilde iletişime geçmeniz de yeterli olacaktır. Hemen sizlerde heyecan dolu bu oyunun içerisinde yer almak adına randevularınızı gerçekleştirmeye başlayın.  Her an korku içerisinde olacağınız, muhteşem bir korku oyunu karşınızda olacak. Sitede oyun hakkında detaylı bir bilgiye yer veriliyor.

www.odadankacis.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sınava Hazırlık Sınava Hazırlık
Sınava Hazırlık