thy check in , anadolujet check in , online check in

Online Bilet Check İn Yaptırabilirsiniz

Siz de check in yaptırırken, sıra beklemek istemiyorsanız hemen bilet-check-in.com sitesinden gerekli olan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere bir çok uçak firmasından bilet aldıktan sonra, biletinizi check in yaptırmanız gerekmektedir. Bu check in işlemini yaptırdıktan sonra, biletiniz işleme geçmektedir.

Check İn Nasıl Yapılır?

Thy check in yaptırmak için sizlerin de yapması gereken internet sitemize giriş yaparak, hiç bir ücret ödemeden uçuşunuza 24 saat kala çok kolay bir sistemle check in işleminizi gerçekleştirmek olacaktır.

Bunun haricinde, Anadolu Jet için de diğer firmalar için de online check in fırsatlarınız bulunmaktadır. Yapacağınız işlemler de şu şekildedir, bulunan sekmelerden diyelim ki Anadolu Jet’i tercih ettiniz anadolujet check in işlemini gerçekleştirmek için, İsim, soyisim ve Pnr yani bilet numaranızı girmeniz gerekmektedir. Bundan sonra bilet seçiminiz için karşınıza bir ekran gelecektir. Siz de işleminizi buradan tamamladıktan sonra sizlere bilgi için mail geçilecektir. Aynı şekilde dilerseniz bilgisayarınızdan da çıktı alabilirsiniz. Bu şekilde de check in işleminiz gerçekleştirilmiş olacaktır. Bundan sonra check in yaptırmak için sıra beklemenize gerek kalmaz.

www.bilet-check-in.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sınava Hazırlık Sınava Hazırlık
Sınava Hazırlık